AUTO SERWIS SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - ANKO

Przejdź do treści
Auto Serwis ANKO z siedzibą w Dzierżoniowie , prowadzi profesjonalny serwis samochodów ciężarowych. W zakres naszej oferty wchodzi również naprawa naczep przyczep i maszyn budowlanych.
Dysponujemy przestronnym i specjalistycznie wyposażonym warsztatem, dzięki czemu możemy sprawnie obsługiwać większą ilość pojazdów czy maszyn budowlanych.
Stanowiska naprawcze wyposażone są w nowoczesne narzędzia oraz sprzęt do diagnostyki komputerowej. Pozwala nam to szybko wykryć usterkę oraz precyzyjnie ją usunąć. Napraw dokonujemy używając oryginalnych części samochodowych oraz wysokiej jakości zamienników, które w atrakcyjnej cenie dostarczymy. Dodatkowo prowadzimy sklep, w którym zajmujemy się sprzedażą części dla klientów zewnętrznych.

Klienci są dla nas najważniejsi, zawsze staramy się sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Działamy z wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowników, która posługuje się urządzeniami o najwyższych standardach.

Solidność, szybkość napraw, gwarancja na wykonaną usługę, przystępne ceny i maksymalnie wydłużone godziny otwarcia serwisu to podstawowe cechy, które nas charakteryzują.
Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm posiadających własne floty samochodów ciężarowych.
Zapewniamy korzystne warunki umów serwisowych oraz terminowość. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytanie i podejmiemy zarówno stałą, jak i doraźną współpracę.
57-200 DZIERŻONIÓW  ul. PODWALNA 11g
TEL. +48 693 725 965
Stronę wykonała firma: Goldenmayer.pl
Wróć do spisu treści